Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 
UTENOS APSKRITIES  POLICIJOS VEIKLA

UTENOS APSKRITIES POLICIJOS VEIKLA

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Skaityti plačiau
AR ŽINOJAI...

AR ŽINOJAI...

        Jei turite informacijos praneškite: Tel. ( 8 389)  70 069, el. p. utenosvpk.ip@policija.lt 

 

 


 

 

Jei turite informacijos praneškite:
Tel. ( 8 389)  70 069, el. p. utenosvpk.ip@policija.lt 

Skaityti plačiau
MUMS DĖKOJA!

MUMS DĖKOJA!

Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų. Informuokite!  

Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų.

Informuokite!

 

Skaityti plačiau
NELEISK VAIRUOTI NEBLAIVIAM...

NELEISK VAIRUOTI NEBLAIVIAM...

    pareigūnai ragina vairuotojus jausti atsakomybę tiek už save, tiek už vežamus keleivius, tiek už kitus eismo dalyvius...

 

 

pareigūnai ragina vairuotojus jausti atsakomybę tiek už save, tiek už vežamus keleivius, tiek už kitus eismo dalyvius...

Skaityti plačiau

Naujienos

Ignalinos policija primena: asmenys, vedžiojantys savo augintinius prie daugiabučių, privalo surinkti jų ekskrementus

Ignalinos policija primena: asmenys, vedžiojantys savo augintinius prie daugiabučių, privalo surinkti jų ekskrementus 2017.03.24

Lygiai prieš metus rašėme, kad policija gauna nemažai pranešimų apie netinkamą naminių gyvūnų priežiūrą, ypatingai – šunų. Tuo kartu kreipėmės į Didžiasalio k. (Didžiasalio sen.), Vidiškių k., ir Ignalinos m. gyventojus, ir jiems priminėme gyvūnų vedžiojimo, ir švaros taisykles. Išnykus žiemos pėdsakams, būtina dar kartą priminti gyvūnų laikymo taisykles ir visus paskatinti būti pilietiškais ir principingais.

Gyventojai, auginantys naminius gyvūnus daugiabučiuose, nesivargina juos nuvesti toliau nuo gyvenamųjų namų atlikti gamtinių reikalų, o atlikus – surinkti į maišelį ir išmesti į šiukšlių konteinerį. Šunys labai dažnai vedžiojami be pavadėlio ir be antsnukio. Pasitaiko atvejų, kai šunys paleisti nuo pavadėlių išgąsdina bei sužaloja kitus asmenis bei gyvūnus, sukelia grėsmę jų sveikatai ir gyvybei.

Kelių policija primena: laikas keisti padangas

Kelių policija primena: laikas keisti padangas 2017.03.23

Keičiantis metų laikų sezoniškumui, turi keistis ir keičiasi vairavimo įpročiai bei taisyklės. Neretai primirštame mėnesio ir laiko ribą, nuo kurių pasikeičia važiavimo greičio rodikliai, kada privalu pakeisti automobilio padangas. Todėl visiems verta priminti ir žinoti, kad pagrindiniai Kelių eismo taisyklių pakeitimai, galiojantys nuo balandžio iki lapkričio mėnesio yra:
VAŽIAVIMO GREITIS. Ne gyvenvietėse leidžiama važiuoti: lengvaisiais automobiliais, krovininiais automobiliais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t, motociklais ir triračiais automagistralėse nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. – ne didesniu kaip 130 km/h greičiu, greitkeliuose nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. – ne didesniu kaip 120 km/h greičiu,

PADANGOS. Nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis. Šiltuoju metų laiku rekomenduojama eksploatuoti transporto priemones su vasarinėmis padangomis. Žiemos sąlygoms užsitęsus, dygliuotų padangų naudojimas gali būti pratęstas susisiekimo ministro įsakymu.

Motorines transporto priemones ir priekabas su vasarinėmis padangomis leidžiama eksploatuoti nuo balandžio 1 d.

Ignalinoje įvyko teisinių žinių konkurso "Temidė" II etapas

Ignalinoje įvyko teisinių žinių konkurso "Temidė" II etapas 2017.03.22

2017 m. kovo 20 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos aktų salėje įvyko bendrojo lavinimo mokyklų teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrasis etapas. Konkurse dalyvavo Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos komanda „Vardan laisvės“.

Konkurso tikslas - ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką.

Policija prašo atpažinti jaunuolį

Policija prašo atpažinti jaunuolį 2017.03.22

Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariato Molėtų r. PK Veiklos skyriuje atliekamas tyrimas dėl kuro vagystės iš benzino kolonėlės.

Kovo 14 d., apie 12.41 val. Molėtuose, Vilniaus g. 101 esančioje degalinėje vairuotojas užsipylė kuro ir nuvažiavo nesumokėjęs. Ta pati nusikalstama veika galimai buvo vykdoma ir kitose degalinėse.

Žmones, atpažinusius filmuotoje medžiagoje užfiksuotą asmenį ir galinčius nurodyti jo asmenybę, prašome pranešti bendruoju pagalbos tel. 112.

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas vyko Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas vyko Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje 2017.03.20

Š. m. kovo 17 d. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Šiame konkurse dalyvavo keturios komandos: Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos 2a, 2b, 2c, 2d klasės. Komandų pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė: komisijos pirmininkas Utenos apskr. VPK VTS PP AIVG vyr. tyrėja Rimantė Navikienė, Utenos apskr. VPK VTS PP AIVG tyrėja Virginija Grigonienė, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos socialinė pedagogė Laura Barzdaitė, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Audronė Jurgelevičienė bei Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos atstovas Kristijonas Legenis.

PRIĖMIMO Į LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLĄ BEI MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETĄ TVARKA 2017 METAIS

PRIĖMIMO Į LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLĄ BEI MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETĄ TVARKA 2017 METAIS 2017.03.20

 

Artėja priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpis, taip pat daugėja ir besikreipiančių dėl galimybės mokytis Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) ar studijuoti Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete (toliau – MRU).

Informuojame, kad jau veikia nauja policijos profesijos populiarinimo internetinė svetainė: www.stokipolicija.lt . Platformoje sukelta visa reikalinga informacija besidomintiems ir jau potencialiems pretendentams tiek bendrai apie policijos pareigūno profesiją, tiek apie atrankos etapus. Viena svarbiausių funkcijų – tai galimybė pateikti atrankos dokumentus asmenims, pretenduojantiems dalyvauti atrankoje į LPM ar studijuoti MRU, elektroniniu būdu.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus atidžiau ir stipriau saugoti savo turtą

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus atidžiau ir stipriau saugoti savo turtą 2017.03.20

Policijos pareigūnams pastaruoju metu dažnai tenka priimti nukentėjusių nuo vagių gyventojų pareiškimus ir nuogąstavimus. Šiuo metu vagystės ypač padažnėjo, vagiama viskas ir iš visur.

Pareigūnai įspėja, kad į pirmuose aukštuose esančius butus vagys dažniausiai patenka pro langus ar balkonus, todėl jų gyventojams vertėtų pasirūpinti papildomomis apsaugos priemonėmis: signalizacija, grotomis arba apsauginėmis, išorinėmis žaliuzėmis. Nepamirškite pasirūpinti tinkamomis durimis bei sudėtingesnės konstrukcijos spyna. Nepalikite be priežiūros namų ar sodybų, juose esančių vertingų daiktų, sodo ar daržo darbams skirtų įrankių. Jei turite galimybę, turtą apsidrauskite draudimo bendrovėje. Junkitės į saugios kaimynystės grupes. Saugi kaimynystė yra viena populiariausių ir sėkmingiausių kada nors egzistavusių nusikalstamumo prevencijos priemonių.

Atgal 1 2 3 ... 435 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016

Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016 2017.01.03

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė D. Maselskienė vykdydama Utenos aspkrities vyriausiojo policijos komisariato kartu su Utenos rajono savivaldybe 2016 m. prevencinį projeką „Jaunimas už gyvenimą be alkoholio ir tabako“, bei bendradarbiaudama su Utenos daugiafunkcio sporto centro atstovais ir plaukimo treneriais, š.m. gruodžio 7 d. Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukimo baseine surengė prevencinį renginį skirtą Utenos krašto vaikams ir jaunimui „Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016”.

Šio renginio tikslas - skatinti Utenos krašto vaikus ir jaunimą gyventi sveiką gyvenimo būdą, aktyviai sportuoti, prasmingai leisti laisvalaikį, ugdyti garbingus elgesio principus, didinti netoleranciją žalingų įpročių vartojimui. Taip pat populiarinti plaukimo sportą Utenos miesto ir rajono vaikų tarpe, išaiškinti geriausius plaukikus.

Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinėse plaukimo varžybose dalyvavo 136 Utenos krašto vaikai ir jaunuoliai, kuriuos varžybų metu palaikė gausus būrys susirinkusių šeimos narių ir bičiulių.

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą 2016.06.02

Prasidėjus dviračių sezonui, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos jaunieji dviratininkai panoro tapti pilnateisiais kelių eismo dalyviais. Padedami mokytojo Valentino Gudėno, jie susipažino su Kelių eismo taisyklių reikalavimais dviratininkams ir, mokykloje išlaikę teorinį egzaminą, atvyko į Anykščių rajono policijos komisariato Saugaus eismo kiemelį laikyti praktinio egzamino.

Bendruomenės pareigūnė atvyko į Ignalinos mokyklą

Bendruomenės pareigūnė atvyko į Ignalinos mokyklą 2017.03.16

Kovo 16 d. Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė susitiko su mokyklos „Šaltinėlis“ auklėtiniais „Pumpurėlių“ grupėje ir auklėtoja Larisa Černiavskaja.

Paskaita moksleiviams "Moku bendrauti be patyčių"

Paskaita moksleiviams "Moku bendrauti be patyčių" 2017.03.08

Utenos aps. VPK Molėtų r. PK bendruomenės pareigūnai Neringa Purlienė ir Algimantas Antanas Čiža kovo 6 d. lankėsi Alantos gimnazijoje, kur susitiko su 5,6 ir 9 klasių moksleiviais. Susitikimo metu su moksleiviais pareigūnai skaitė paskaitą „Moku bendrauti be patyčių“. Bendravimo metu pareigūnai su moksleiviais diskutavo - kas yra patyčios, kokias yra jų rūšys, kuo patyčios skiriasi nuo konflikto, kur galima susidurti su patyčiomis, kodėl tyčiojamasi, kas tampa patyčių taikiniais ir kodėl, kaip jaučiasi tie, kurie patiria patyčias, vaikų vaidmenys patyčių situacijose, kodėl sunku kalbėti apie patyčias, kaip elgtis kai patiri patyčias, kaip padėti draugui patiriančiam patyčias ir kas gali padėti.

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės 2016.05.26

Gegužės 23–24 dienomis Visagino policijos komisariato pareigūnai susitiko su Visagino miesto gimnazijų abiturientais. Susitikimo tikslas – priminti moksleiviams, kaip svarbu paskutinio skambučio šventės metu elgtis saugiai, būti supratingais ir tolerantiškais, laikytis bendrų elgesio bei viešosios tvarkos taisyklių, atsižvelgti ir gerbti suaugusiųjų nuomonę.

Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija

Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija

Paauglystė – eksperimentavimo ir savęs ieškojimo metas. Būtent šiuo amžiaus tarpsniu iškyla didžiausia rizika psichoaktyvių medžiagų vartojimui.

Vasario 27 d. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos penktų klasių mokiniai dalyvavo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinėse pamokėlėse, kuriose didžiausias dėmesys buvo skiriamas rūkymui bei jo sukeliamoms psichologinėms, fiziologinėms ir socialinėms pasekmėms.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X